.

.

(1pc/Дизајн,не Може да ги собереш ) 5pcs/Многу Цинк Легура Кристал Був / Елка Pendant За Буци Деца Ѓердани Одлуки

(1pc/Дизајн,не Може да ги собереш ) 5pcs/Многу Цинк Легура Кристал Був / Елка Pendant За Буци Деца Ѓердани Одлуки

DEN 288.00
DEN 384.00
-25 %
Количина на стоки

-14.62 /торба
За Превозот
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната слободни.Тоа може да се направи околу 15 до 30 работни дена за испорака! Но, ако вкупно над УСД $100 ние ќе брод од страна на DHL/Федекс/EMS/UPS-от Слободен,ова е брзо -околу 4-7 дена ќе ја добила откако ќе се испраќаат тоа ! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
За Даноци
Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
За Повратни Информации
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.
Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред да го контактирате и вашиот проблем.
Ве молиме да ни помогне да продолжиме да ве снабди со овие големи објекти во подолу трговија на големо со оставање сите позитивни и "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" рејтинг кога оставајќи ни повратни информации. Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да не контактирате. Ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа, во повеќето случаи порано. Ние работиме 5 и 1/2 дена недели.Ви благодариме и Имаат Добар Шопинг Време Тука !

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Бренд Име:
LOVEINGTABER
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Пол:
Девојки
R

Тие исто така купуваат со овој производ