.

.

14cm Диносаурусите Автоматско Трансформирање на Автомобил Wind-Up Пеколен Нема потреба батерии играчки изненадени Роденденски Подарок за деца gir момче

14cm Диносаурусите Автоматско Трансформирање на Автомобил Wind-Up Пеколен Нема потреба батерии играчки изненадени Роденденски

DEN 346.00
DEN 767.52
-55 %
Количина на стоки


14cm Диносаурусите Автоматско Трансформирање на Автомобил Wind-Up Пеколен Нема потреба батерии играчки изненадени Роденденски Подарок за деца gir момче
Име на производ : Automatic Диносаурусите Трансформирање да Автомобил Wind-Up автомобил Материјал : Пластични ( ABS ) Боја : Црвена Големина : 14.5 x 6 x 10cm Нето Тежина : 115g
Карактеристики
Овој производ важи за Момче или Девојка
Автоматско трансформација : Автоматско Автомобил трансформирање на Диносаурусите ИЛИ Автоматски atic Диносаурусите Автоматски atic се трансформира во Автомобил i n процесот на унапредување на
Батерија : Нема потреба батерии
Пакетот вклучува :
1 x Автоматски се трансформира во автомобил

Shippment 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите.
Враќање/Поврат 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО EEPIRED ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики:
Правец Нагоре
дизајн:
Автомобил
Предупредување:
НЕ е ЗА ДЕЦА ПОД 3 ГОДИНИ, поради мал дел
Пластични Тип:
ABS
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
054
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
QQYA-NING
Се Движат Напред Метод:
Се Повлече Назад
Возраст Опсег:
< 3 години
Пакување:
НЕМА оригиналниот пакет
Автоматско трансформација:
Автомобил Автоматски се трансформира Диносаурусите или Диносаурус Автоматски се трансформира во Автомобил
боја:
Црвена
R

Тие исто така купуваат со овој производ