.

.

8pcs Магнетни Компатибилни, мастило касети ЗА HP 670 За HP670 XL Deskjet 3525 4615 4625 5525 6520 6525 печатач Кертриџ 670XL

8pcs Магнетни Компатибилни, мастило касети ЗА HP 670 За HP670 XL Deskjet 3525 4615 4625 5525 6520 6525 печатач Кертриџ 670XL

DEN 828.00
DEN 1104.00
-25 %
Количина на стоки


Ако отстраните црно мастило кертриџ се со цел да се инсталира на фото кертриџ,
ве молиме да земете во црна кертриџ во патрон-заштитник или запечатена пластична кутија.
Совети:
1. Полетување на портокал етикета пред употреба на патрон
2. Имајте на мастило касети надвор од дофат на деца и не пијат или јадат.
(1) Кога потврди печатач моќ е вклучено, се отвори предната маска.
(Забелешка : Ако ви исклучување на печатачот моќ кога ќе го смените кертриџ во отворањето на кертриџ врата,
на кертриџ не може да биде отстранета од печатач.
Потоа притиснете на мастило кертриџ долу и го извади.
Магнетни е мојата продавница име!!!
На прашањето на логистика, јас треба да се направат следниве упатства :
Почитувани купувачи,
Ве молиме потврдете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел одговараат на нашите мастило кертриџ модел пред ставање ред.
(2) да Преземе новиот мастило кертриџ надвор од пакетот и нежно отстранете ја портокал заштитната лента во насока на стрелката. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Бидете сигурни дека вашиот печатач работа, еднаш неделно, барем да се задржи печатач-глава е јасно.
S подрипнувајќи упатство
Плаќање :
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money
и банкарски трансфер.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да помогнеме. Логистика информации се ажурирани и навремено.Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ако не се потврди мастило кертриџ е компатибилен со вашиот печатач,
ве молиме љубезно да ми кажете вашата оригинална моделот на вашиот печатач и вашиот моделот на вашиот печатач.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини,ве Молиме во вид преовладува. Логистика информации се ажурирани и навремено. Се повлече од кертриџ надвор од слотот.
Бидејќи истиот модел на печатач, различни региони може да користат различни кертриџ модел. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Се чека за мастило превозникот да се движи кон средината на печатач и да престане целосно.
(1) осигурајте се дека печатачот е започната. Ве молиме почекајте додека да се подготвени операција е завршена. Логистика информации се ажурирани полека. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да контактирате со нас на прво пред негативни повратни информации.
Ако не се сигурни, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се реши тој проблем за вас. Земете стари мастило кутија.
Како да се платат?
Pls се однесуваат директно на :
Се враќа :
1.
Боја Несовпаѓање :
100% вистински фотографии. Ве молиме да го купи истиот мастило кертриџ модел за вашиот печатар!!!
2. Логистика рокот е од 25 до 50 дена .
Повратни информации :
1. Ако кертриџ превозникот не запре безбедно кога ќе
обидете се да се отстрани кертриџ, тоа е можно да се оштети печатач.
Answer : ___________________________ NOTE :
1.

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Бренд Име:
Магнетно
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
Магнетни Компатибилни, мастило кертриџ за HP670 за hp 670
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Количина:
8pcs/set инкџет касети
кертриџ модел:
Магнетни Компатибилни, мастило кертриџ за HP670 за hp 670
Компатибилен Модел 1:
за HP Deskjet Ink Advantage 3525/4615/4620/4625/5525/6526
мастило капацитет:
25ml/Б.к.*2, 16ml/C*2, М*2, Y*2. Целосно компатибилен со мастило кертриџ
со чип:
Yes
боја:
c, m, y, k
Обоени:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ