.

.

CCCP Јуриј Гагарин 1961 Т Кошула Обичај Долг Ракав Мажите Т Кошула Pp Cosplay Памук Ретро Mens Т Кошули

CCCP Јуриј Гагарин 1961 Т Кошула Обичај Долг Ракав Мажите Т Кошула Pp Cosplay Памук Ретро Mens Т Кошули

DEN 778.00
DEN 1440.00
-46 %
Количина на стоки


Информација За Производот :
Добредојдовте на нашата онлајн продавница!!! Ве молиме да обрнете внимание за да ги следниве информации пред да шопинг!!!
Ве молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу :

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
MEIL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Животните
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
Број На Модел На:
13106707
Шаблон Тип:
Печати
Бесплатен превозот :
100% Памук Т Кошули
Сезоната:
Пролет, есен зима
Големина:
XS S M L XL XXL
Обичај:
на располагање
Одговараат на:
Мажи Жени Деца
Перење Тип:
За перење Со Рачно и Машинско
Функција:
Анти-Навремено,Дише,Смешни,Кул,Удобно
боја:
Црвена,Црна,Сива,,Бела,Морнарица
R

Тие исто така купуваат со овој производ