.

.

YYW Сомотски Спојки Торба Познатиот Бренд Жените Вечер Чанти Синџир Рамо Гласник Purseday Спојки Tote За Свадба Торба Bolsas

YYW Сомотски Спојки Торба Познатиот Бренд Жените Вечер Чанти Синџир Рамо Гласник Purseday Спојки Tote За Свадба Торба Bolsas

DEN 1183.00
DEN 1577.76
-25 %
Количина на стоки


YYW Сомотски Спојки Торба Познатиот Бренд Жените Вечер Чанти Синџир Рамо Гласник Purseday Спојки Tote За Свадба Торба Bolsas
Производи Детали
NO : 170626091254
Тежина : 550gram
Големина : 170 X60 X80 mm
Плаќање
Можете да платите користејќи Boleto,Виза, Мастеркард, QIWI,Western Union, Маестро дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pleaseleave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезда преглед!
Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот побрзо,ви благодариме!
Контактирајте со нас
Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Ние ќе одговори на вашата е-мејл или порака во 24hrs.(Понеделник-Сабота).
Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.

Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
Сто седумдесет и шест милијарди сто дваесет и шест милиони деведесет и една илјада двесте педесет и четири
Пол:
Жените
Обликот:
Minaudiere
Стил:
Моден
Тврдост:
Тешко
Повод:
Разноврсна
Декорација:
Синџири
Главен Материјал:
Сомотски
Обвивка Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Hasp
Чанти Тип:
Ден Канџите
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Тип На Објект:
Чанти
Сто седумдесет и шест милијарди сто дваесет и шест милиони деведесет и една илјада двесте педесет и четири:
81392
Големина:
170x60x80mm
Тежина:
550 gram
во парк:
на располагање
клучен збор :
Вечер Чанти
Тип:
Долг Синџир На Рамо Чанти
Моден:
Спојката Торба Чанта,Вечер Чанта
спојката торба:
Свадба Bolsa Feminina
benifit:
луксузен Вечер Партија Чанта
R

Тие исто така купуваат со овој производ