.

.

10 Компјутери Стерилни за Еднократна употреба Трајна шминка машина Кристал го Замени совет 8мм Одговара за PMU машина Пенкало Совет Големина : 8mm

10 Компјутери Стерилни за Еднократна употреба Трајна шминка машина Кристал го Замени совет 8мм Одговара за PMU машина Пенкало

DEN 345.60
Количина на стоки


Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
8мм
8 mm Стерилни за Еднократна употреба Кристал Шеф :
одговара за 8 mm веѓа тетоважа пен
Шминка / убавина алатка еден производ:
тетоважа додатоци
Индивидуални Пакет:
Идеален за замена MUP3004Ac машина
R

Тие исто така купуваат со овој производ