.

.

60 компјутери/многу , 3.15 Sequin Лак Appliques, Совршен за Headbands за Коса , Лак Разубавувањето

60 компјутери/многу , 3.15 Sequin Лак Appliques, Совршен за Headbands за Коса , Лак Разубавувањето

DEN 880.00
DEN 1113.60
-21 %
Количина на стоки


Многу ви благодариме за вашето купување!
. На тежина и големина се само за вашиот референца .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Пакетот вклучува : 60 компјутери .
Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам тука
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .
Кина Пост или Хонгконг пост : 30 дена или повеќе за време на сезона. Предмети треба да се достават во оригинална амбалажа.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања. Ве молиме не остави никакви негативни повратните информации директно.
На Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Тоа ќе потрае 7-20 дена. Ве молиме ни e-mail во рок од 24 часа по приемот на објектот. оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако предмети сте примиле е задоволувачки. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги.
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра.
Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или стандард Воздух-mail. Сите бои се предмет на реалните предмети .
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. За било какви прашања обратете се!
Превозот и Ракувањето со
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.
100% Нови
Материјал : sequin
Бои : 32 Бои како сликата .
НАПОМЕНА :
Некои објекти може да имаат мали несовршености во зависност од бои не може да биде 100% натпревар до тоа што го гледате тука, поради варијации како што се компјутерски екран.
Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите. За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 7-30 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време. Ние го имаме најблиску можно натпревар во фотографии.
Пакување :
1. Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите. Ви благодариме за вашето разбирање.
EMS : 6-12 дена пристигна .
Големина : цвет : за 3. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакувам многу добро да се избегне оштетување .
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.
UPS-от, DHL, TNT,FEDEX : 3-5 дена пристигна .
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped.
Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост , или ЕМС . (може да се избере бои , ако не , ќе испрати микс )
Answer : ___________________________ Note : Бои се појавуваат на мониторот може да се разликува малку од вистинските бои поради различни прилагодувања на екранот .

Бренд Име:
ETALLEG
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
H0145
Тип На Објект:
Headwear
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ