.

.

Рачно изработени 12 Кинески хороскопски Тенџере Со Чај Infuser Teapot Црвена/Црна Глина Tetera 160ml Жу Ni Кинески Порцелан Керамички Литургија

Рачно изработени 12 Кинески хороскопски Тенџере Со Чај Infuser Teapot Црвена/Црна Глина Tetera 160ml Жу Ni Кинески Порцелан Керамички

DEN 383.00
DEN 638.40
-40 %
Количина на стоки


Во моментов, онолку колку што ќе купи teapot, можете да добиете 1 торба чај и 1small подарок!

Капацитет:
151-200ml
Материјал:
порцелански
Бренд Име:
KEYBOX
R

Тие исто така купуваат со овој производ