.

.

26 КОМПЈУТЕРИ рака прилагодите коса додатоци МОДА Девојка во Костим Бутик 4.5 Инчен Романтични Коса Лакови Клип 98

26 КОМПЈУТЕРИ рака прилагодите коса додатоци МОДА Девојка во Костим Бутик 4.5 Инчен Романтични Коса Лакови Клип 98

DEN 930.00
DEN 1094.40
-15 %
Количина на стоки


Ве молиме да ми кажете вашиот избор за клипови ( алигатор клипот или француски клип) и Бр.
Мерка за 4. Овие Романтични коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува. Ние сме производител на косата додатоци, Ако клиентот има стил, но не шоу на нашата веб страница,контактирајте со нас и да ни ја испратите фотографијата , ние ќе го направи бесплатен примерок за вас и тогаш покаже мостра слики да ти
2. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.5" grosgrain панделки и. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.Ве молам, ние не прифаќаме никакви негативни повратни информации или 3 ѕвезда , Ако производите се случи проблеми , ве Молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.97 "( 5 см ) француски клипови или 1.
Романтичната лакови се направени од 3/8", 7/8" и 1. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.97" француски клип е достапна за оваа точка
Предности
1.198 покаже како на сликата. Превозот : ние обично ќе испраќаат предмети од страна на Меѓународните EMS ,Околу 8-10 дена на испорака(освен за одмор ден), ако тоа е итна,ние, исто така, ја прифати други брод начини како што се Yan Wen Express /DHL и така натаму,и тоа може да се зголеми на бродот такса, ако имате било какви посебни remands,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодарам многу за поддршката
5.
Можете да изберете NO (не).
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница. Таквите мила лакови може да се носи секојдневно. Ако некои боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контактираме однапред, ако не одговорите за нас во 2 дена ,Ние ќе го избере нашиот популарен бои за вас. и Клип од оваа листа страница само при донесувањето на плаќање или во одделни е-пошта. за секој од вашите лакови.
Trustful Бренд - Прекрасна Бренд
АЛИГАТОР КЛИП
ФРАНЦУСКИ КЛИП
1.Сите краеви се затворени за да се спречи од протриване. Во случај дека враќањето е барање, pls бидете сигурни дека сите се враќа вклучуваат сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн.78 " single prong Алигатор Клип , ве Молиме видете на сликата.
~~~~ОПИС~~~~
Вие сте наддавање за поставување на 26 компјутери убави Романтични коса лакови.
Според нашето искуство, недостаток на било кој дел на избор на информации може да предизвика многу денови' одложување на производство и испорака на лакови.
Ве молиме имајте во предвид : бои може да се разликува малку од фотографијата.101 да НЕМА.
Ве молиме дозволете ми да се знае вашиот избор на No.
Во прилог на 1.
Повратни информации
Ние го ценат секој повратни информации ќе го оставиме тоа е голема поддршка за нас, кога ќе се потврди на плаќање, pls се чувствуваат слободни да ја напуштат повратни информации, така што ќе го направите подобра услуга. Ние сме, исто така, сериозен продавачот, ако има било каков проблем,pls првиот контакт со нас пред да го оставите вашите повратни информации, ние секогаш ќе ги направи сите напори да се направи сте задоволни со цел, ви благодарам многу!
.

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Пол:
Девојки
Тип:
Tiaras
R

Тие исто така купуваат со овој производ