.

.

Vannego Нови Оригинални Полнење преку USB Порт Flex Кабел За iPhone 7 7Plus 7+ USB Полнач за Dock Конектор Флекс Кабел

Vannego Нови Оригинални Полнење преку USB Порт Flex Кабел За iPhone 7 7Plus 7+ USB Полнач за Dock Конектор Флекс Кабел

DEN 407.00
DEN 407.04
-0 %
Количина на стоки


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
преносни и лесен за употреба.
Секој кабел е тестиран пред превозот.
Најдобра замена за вашиот скршен/оштетени dock конектор флекс кабел.
Препорачливо професионална инсталација.
Пакет Се Вклучени :
1 PCS X Flex Кабел
Нашата Продавница Вистински Фото :
За Превозот
Времето за испорака е за 15-45 работни дена. тоа може подолго време да се дојде до некои земји. на пример : Бразил. Јужна Америка. Африка земји.
1. предаден во рок од 5 дена и да се обезбеди патеката број.
2. Според вашата земја, 15-45 дена. повеќе од 60 работни дена не добиле, ние ќе рефундирање на пари за прво.
3. ве молиме контактирајте со нас однапред, ние ќе го реши проблемот.
ако сакате да се знаат деталите на превозот цена, можете да не контактирате во било кое време.
За Гаранција
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА Наплата, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. За Повратни Информации
1.Секоја повратна информација е доверба, поддршка. Голема љубов.
2. ако satisfyed со купувањето, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.
3. ако не сте satisfyed со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации
4. ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа се во работен ден, работат со вас, додека не се задоволни.

боја:
За 7 Бела, За 7 Плус Црна, На 7 Плус Бело, За 7 Црна
Бренд Име:
Vannego
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За iphone 7 7plus 7+
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
боја:
црна/бела
Функција:
flex кабел
Транспорт:
Бесплатна Испорака
квалитет:
100% тестирано
Модел За iPhone 7:
4.7 инчи
Модел За iPhone 7 Плус:
5.5 инчи
R

Тие исто така купуваат со овој производ