.

.

1pcs Бесплатен превозот МЕХАНИЧАР Лемење Паста XG-30 XG-40 XG-50 XG-80 лемење флукс fpr bga поправка

1pcs Бесплатен превозот МЕХАНИЧАР Лемење Паста XG-30 XG-40 XG-50 XG-80 лемење флукс fpr bga поправка

DEN 191.00
DEN 235.20
-19 %
Количина на стоки

HK МЕХАНИЧАР Sn63/Pb67 Лемење Паста Флукс XG-30 Бренд : HK МЕХАНИЧАР Модел : XG Карактеристики : 100% оригинални нови Алуминиумски : Sn63/Pb37 Microns : 24-45um MESH : -325+500 Забелешка : 1. Штетни по вдишување и доколку бидат проголтани. 2. Опасност од кумулативни ефекти. 3. Да се чува далеку од храна,пијат и исхрана на животните продукти. 4. Кога ја користите не се јаде,Пие или пуши. 5. Избегне пролонгирана или повторува контакт на било кожата со лемење паста. Во случај на лемење паста ingestion лекар веднаш. 6.Продавница сад welll затворени и кул 1pcs Бесплатен превозот МЕХАНИЧАР Лемење Паста XG-30 XG-40 XG-50 XG-80 лемење флукс fpr bga поправка 1. Најдобар Квалитет 2. Добар Пакување & Брза Испорака Пакет ќе се вклучуваат : 1 PCS * МЕХАНИЧАР ( XG-30 XG-40 XG-50 XG-80 ) за Било какви Прашања ве Молиме не Двоумете се да Контактирате со нас

Тежина:
XG-30, XG-40, XG-50, XG-80
Бренд Име:
Riesba
Број На Модел На:
XG-30 XG-40 XG-50 XG-80
Големина На Честички:
25-48µm
R

Тие исто така купуваат со овој производ