.

.

Ѕидот Монтирани Складирање Рек Ѕид Полица Крпа Закачалка Кука Носителот Селски Оркестарот

Ѕидот Монтирани Складирање Рек Ѕид Полица Крпа Закачалка Кука Носителот Селски Оркестарот

DEN 1072.80
Количина на стоки


Опис :
- Селски железо водовод и дрвени опрема фах дизајн, во гроздобер и индустриски стил.
- Ѕидот монтирани, лесен за инсталација.
- Доволно силна, може да висат крпи и го стави некои други работи на него.
- Тоа исто така одличен украс за ѕид декорација.
- Единствена декорација за дома, бар, кафуле, ресторан декорација.
Спецификација :
- Материјал : Железо Водовод+Дрвена Рачка На Послужавник
Големина на : прибл. 20x17.5cm/7.87x6.89 инчи (Кол.x H)
Пакетот Вклучува :
1 Парче Украс
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од големината погоре.
Поради светлосни ефекти, monitor settings, итн. Може да има и некои мала разлика во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Инсталирајте Стил:
Ѕидот Монтирани Тип
Број на Групи:
Еден Тиер
Тип:
Бања Полици
Бренд Име:
Baoblaze
R

Тие исто така купуваат со овој производ