.

.

ДВОЕН-Р Гроздобер Накит Креиран Емералд Зелена Pendant 925 Sterling Silver парична Казна Свадба Накит Срцето Pendant ѓердани

ДВОЕН-Р Гроздобер Накит Креиран Емералд Зелена Pendant 925 Sterling Silver парична Казна Свадба Накит Срцето Pendant ѓердани

DEN 734.00
DEN 1439.52
-49 %
Количина на стоки


Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. 2.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ние се обезбеди враќање на услугата. 1. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. 2. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас. 3. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
mm
Бренд Име:
ДВОЕН ПРСТЕН
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Solitaire
Број На Модел На:
CAP04024SC-1
Сертификат Број:
-
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
Цирконот
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Вистински 925 Сребрени Приврзоци
Метал Тип:
вистински 925 sterling silver
Материјал:
-
Пакување:
Подарок кутија + подарок торба +GIC Сертификат
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Предност:
Бренд парична казна Накит
кориснички:
Прифати Личен кориснички
Повод:
Свадба / Ангажирање / Anniversy/партија
Примена:
Женски / Жени / Девојки / Жени
Прослават:
Денот на вљубените / Роденден / Благодарноста / Фестивал
R

Тие исто така купуваат со овој производ