.

.

Рачно изработени Насликани Шпанија Cantabria 3D Олеснување Фрижидер Магнетни Налепници Висок Квалитет 3D Смола Креативни Фрижидер Магнети

Рачно изработени Насликани Шпанија Cantabria 3D Олеснување Фрижидер Магнетни Налепници Висок Квалитет 3D Смола Креативни Фрижидер

DEN 287.52
Количина на стоки


Рачно изработени Насликани Шпанија Cantabria 3 D Олеснување Фрижидер Магнетни Налепници Висок Квалитет 3 D Смола Креативни Фрижидер Магнети
Материјал : Високо квалитетен смола занает
Големина : 7.5*5.5 cm (прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 CM грешка)
Answer : ___________________________ Note : рачно изработени, мала разлика во бојата на секоја серија. Ве молиме да се разбере!
Совети : Сега некои фрижидер вратата е стакло, магнет не си го цица на стакло , но фрижидер страни и безбедност на вратата може да си го цица на.

Тип:
Фрижидер Магнети
Спецификација:
Single-piece Package
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Магнетни Налепница Стил:
Обликот
Возраст:
> 8 години
Број На Модел На:
SJMN073
Шема:
Апстракт
R

Тие исто така купуваат со овој производ