.

.

SOONHUA 20dBi Добие ДИГИТАЛНА-T2 HD Дигитални ТВ Антена 25 Миле Спектар Внатрешна Антена за Дигитални HDTV Кабел Проширија за Локален Канал

SOONHUA 20dBi Добие ДИГИТАЛНА-T2 HD Дигитални ТВ Антена 25 Миле Спектар Внатрешна Антена за Дигитални HDTV Кабел Проширија за

DEN 252.00
DEN 360.00
-30 %
Количина на стоки


SOONHUA 20d Bi Добие ДИГИТАЛНА-T2 HD Дигитални ТВ Антена за Дигитални Антенски 3 M HDTV Кабел Проширија 25 Миле Спектар Freeview за Локалните Канали Функција : - ЕУ & НИ HDTV затворен во ЖИВО антена, - Премиум дизајн на домот, тенок, мала големина - Поддршка за 1080p - 25 милји спектар - Коаксијален Кабел : 3 M должина - V. S. W. R. : - Мулти-насочен способност - Повик од сите "Слободни" канали - Стекнат : 20 d Bi(со засилувач) - Поддршка на примероци и цртежи за цел - Неутрални kraft хартија за пакување - Работна Фреквенција : 174~240 MHz,470~862 MHz - Температура на Чување : -45 ~ 85° Напомена : - ве Молиме овозможи мала 1-3cm разликата се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување - ви Благодарам и убав ден! Пакетот вклучува : - 1 x HD Дигитални ТВ Антена

Тип:
Внатрешна
Број На Модел На:
SOONHUA
Пакет:
Yes
Фреквентен Опсег:
174~240MHz,470~862MHz
Бренд Име:
SOONHUA
R

Тие исто така купуваат со овој производ