.

.

4 Боја Рефил Празен кертриџ одговараат за HP178 одговараат за HP photosmart C6380 C6300 C5300 C5383 C5380 C6383 D5460 со ЛАК чипови

4 Боја Рефил Празен кертриџ одговараат за HP178 одговараат за HP photosmart C6380 C6300 C5300 C5383 C5380 C6383 D5460 со ЛАК

DEN 632.00
DEN 672.00
-6 %
Количина на стоки


Мастило рефил кертриџ Одговараат за hp178 XL [4 БОЈА]
Празни касети без мастило
Refillable касети со постојан чипови
Одговараат на модели
Мастило рефил кертриџ Одговараат за hp178 XL [4 БОИ]
Мастило
Празен кертриџ без мастило
22 ML Б.К., 14 ML C капацитет
Бои
Б.К C M Y , 4 БОИ
Одговараат на касети
hp178 XL Б.К.
hp178 XL C
hp178 XL M
hp178 XL Y
Producr карактеристики
Висок квалитет, попуст заштеда Со ЛАК чип
Одговараат на машина
HP Photosmart
C6380/C6300/C5300/C5383/C5380/
C6383/D5460/D5400/D5463/5510
5511/5512/5514/5515/6510/6512/
6515/7510/7515/B109a/B109n/B110a
HP Photosmart Pro B8553
HP Photosmart Плус B209a/B210a
HP Photosmart Премиум C309a/C309c/
HP Photosmart Премиум Факс C309a
HP Deskjet 3070 A
* Соодветни машина модели не можат да бидат наведени целосно или
ажурирани во времето, ве молам, ве молиме проверете кај нас.

Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Обоени:
Yes
боја:
C,K,M,Y
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
refillH178empty4
Тип:
мастило кертриџ
Производот:
Refillable касети ,4 боја
мастило:
Празен, без мастило
одговараат кертриџ:
Рефил кертриџ одговараат за hp178xl
одговараат на машина :
Одговараат за HP C6380/C6300/C5300/C5383/
чипови:
со постојан Чипови
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ