.

.

BOEYCJR Мода Симулирани Бисери Ѓердан Ѓердан рачно изработени Накит Ѓердан Синџир Pendant Ѓердан за Жените Подарок 2018

BOEYCJR Мода Симулирани Бисери Ѓердан Ѓердан рачно изработени Накит Ѓердан Синџир Pendant Ѓердан за Жените Подарок 2018

DEN 101.00
DEN 183.84
-45 %
Количина на стоки


1.Цел Слободни Економски Превозот (20-60 Дена)
2.Цел > 5 ДОЛАРИ Слободен Стандард за Испорака (15-30 Дена ) 3.Цел > 5 ДОЛАРИ Бесплатна E-Пакет( Само во САД ) 4.Цел > 250 ДОЛАРИ Слободни International Express ( 7-15 Дена ) политиката е за повикување само, ако имате било какви лични проблеми или барања, ве молиме контактирајте со продавачот.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Железо легури
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
N188
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Пол:
Жените
Синџир Тип:
влакно
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
како Слика
Бренд Име:
BOEYCJR
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
is_customized:
Yes
Бисер Форма:
Совршено Круг
Функција:
Додатоци
ѓердан стил:
Моден Симулирани Бисери Ѓердан Ѓердан
Должина:
28+10 cm
Боја:
како Слика
Подарок за:
Божиќ/Вљубените/Роденден/Свадбата
Повод:
секојдневно се облекуваат/партија /свадба/роденден
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Стил:
гроздобер,бохемски,тренди,Етнички
is_customized:
Yes
Wholesell или drogship:
И двете се прифатени
Iterm:
јака,Колиер,colar,collana,ѓердан,halsketting
R

Тие исто така купуваат со овој производ