.

.

1 еден канал реле модул со USB зелена плоча 5V

1 еден канал реле модул со USB зелена плоча 5V

DEN 170.88
Количина на стоки

Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Одборот плоштадот USB интерфејс за да се поврзете стабилна
2. Се врати превозот такса за дозволи со купувачот.Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни објект МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период. Повратни информации е многу важно,се надеваме дека ќе може да ни се јавите веднаш пред да ни даде неутрален или негативен фидбек . Користете вистинско лабава музика релеи
Војската одделение PCB одбор производство
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Предмети ќе бидат означени како "Подарок", во ниска вредност. PCB Димензии : 56. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас. Време на испорака (дена) : Pls обезбеди P. Поддршка WIN7, XP 32 -битна, 64-битни системи , едноставен и лесен за употреба .Нашата цел е задоволството на клиентите! И Замена на Пари и Врати се прифати .
Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. одредување дупка големина : 3мм, поправање на дупки централна моменти : 52.
Гаранција 12 месеци Производителот е ограничена гаранција за неисправни предмети(со исклучок на Човекот-направени штета). Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо сакате да имате среќен шопинг , добредојдовте во следната посета
. Земјата Прибл. Употреба на увезени високи перформанси USB контролер чип
3.6 mm
Трето, производ параметри :
1. Време на испорака
Хонг Конг Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 7-14 дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 7-21 работни дена Друга Земја 15-30 работни дена UPS или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
Враќање/Поврат Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Добредојдовте на нашата Продавница
* Ставка Опис
1 еден канал реле модул со USB зелена плоча 5 V
Реле Тип : електромагнетни релеи
Погоден за : апарати за дома со реле
Забелешка : Овој модул не дистрибуција кабел, пријател потреба , ве молиме да ги купите одделно
II Модул Опис :
1. Ние обезбедуваме апликации и средно развој на C ++ библиотека код , не VB код, но се dll датотеки, па може да работи на VB, VB треба да ги знаат своите пријатели да се обиде. Кутии или Поштенски Кодови Адреса. Бидејќи инженери да студираат во странство , ние не може да ви обезбеди техничка поддршка За повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Shippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по плаќање на проверка.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Контрола на терминал режим на конекција : NC / COM / НЕМА. Реле е 5 V лабава музика реле , реле може да го контролира максималниот 250 V, 10 A AC load и 30 V, 10 A DC load
2.
опис :
Модулот се користи се СКРИВ технологија, трговија квалитет , без никакви драјвери , даунлоади, кој доаѓа со апликацијата , plug and play.

Број На Модел На:
електромагнетни релеи, апарати за дома со реле
Теорија:
електромагнетни релеи, апарати за дома со реле
R

Тие исто така купуваат со овој производ