.

.

20 парчиња/многу , Стара Шик Chiffon Цвет Слаби Еластична Headband Фото Проп

20 парчиња/многу , Стара Шик Chiffon Цвет Слаби Еластична Headband Фото Проп

DEN 436.00
DEN 552.00
-21 %
Количина на стоки

5 см )
Карактеристики : Мек материјал , убава дизајн , многу светли бои .
EMS : 6-12 дена пристигна . Цвет : chiffon
Бои : 19 Бои како сликата .
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped. За било какви прашања обратете се!
Превозот и Ракувањето со
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.
НАПОМЕНА :
Некои објекти може да имаат мали несовршености во зависност од бои не може да биде 100% натпревар до тоа што го гледате тука, поради варијации како што се компјутерски екран.
Тоа ќе потрае 7-20 дена.
UPS-от, DHL, TNT,FEDEX : 3-5 дена пристигна .
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Ве молиме не остави никакви негативни повратните информации директно.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам тука
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија . Ви благодариме за вашето разбирање. (може да се избере бои , ако не , ќе испрати микс )
Answer : ___________________________ Note : 1 , цвеќињата се во прилог на headbands со лепак . Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра.
На Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат. Ние го имаме најблиску можно натпревар во фотографии. На тежина и големина се само за вашиот референца .
Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или стандард Воздух-mail. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги. Многу симпатична !!
Одлично за секојдневна облека . Цвеќе не може да биде симната од headbands .
Цвет : 2.
Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост , или ЕМС . За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 7-30 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време. оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако предмети сте примиле е задоволувачки.
2, Бои се појавуваат на мониторот може да се разликува малку од вистинските бои поради различни прилагодувања на екранот . Фото Probs !! Или Партија .
Многу ви благодариме за вашето купување!
. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакувам многу добро да се избегне оштетување . Ве молиме ни e-mail во рок од 24 часа по приемот на објектот.
100% Нови
Материјал : Headband : еластична + крпа . Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Бренд Име:
ETALLEG
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
FD161
Тип На Објект:
Headwear
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ