.

.

DIY Накит Правење на Резерви на Злато Сребро Верски Среќа Фауима Рака Hamsa шарм pendant наоди конектор за изработка на накит

DIY Накит Правење на Резерви на Злато Сребро Верски Среќа Фауима Рака Hamsa шарм pendant наоди конектор за изработка на накит

DEN 203.00
DEN 270.24
-25 %
Количина на стоки

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на DIY Накит Наоди Компоненти Конектори за Изработка на Накит Додатоци Материјал : Висок квалитет на Бакар Метал+ААА Кубни Циркони Кристал Кристал Боја : Злато/Сребрена/Розово злато Крај : 3 Пати Фино Полирање Огледало Заврши Позлатен Објект големина : 30мм*22mm(1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен) Точка тежина : 2.8 g/pc Функција : DIY Хривнија Ѓердан Обетки Накит Наоди Додатоци Сите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница :

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
2.8g
Бренд Име:
JUYA
Објектот Висина:
3.0cm
Објектот Должина:
0cm
Производ Карактеристики:
Циркони Кристал фауима рака pendant
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
0cm
Број На Модел На:
конектори шарм приврзоци
Објектот Ширина:
2.2cm
Објектот Големина:
30мм*22mm
Функција:
DIY Мода Накит Наоди Додатоци
боја:
Злато/Сребрена/Розово Злато
Материјал:
висок квалитет на бакар метал, кристал кристално
diy занает:
Накит Наоди И Компоненти
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга
Точка име :
Pendant Конектори За Изработка На Накит
R

Тие исто така купуваат со овој производ