.

.

Нова Мода 11*12mm 10pieces/торба Природна Бела Нерегуларни Гранка Корални Чакал Лабава Монистра за DIY Накит Ѓердан Одлуки

Нова Мода 11*12mm 10pieces/торба Природна Бела Нерегуларни Гранка Корални Чакал Лабава Монистра за DIY Накит Ѓердан Одлуки

DEN 122.00
DEN 135.84
-10 %
Количина на стоки


Материјал : Природна, бела В усни
Количина : 10 парче/торба
Природни мушка големина : приближно 11*12 MM Дупка Големина : 1.5 MM
Состојба : 100% Сосема Нов

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
noverty
Материјал:
Корални
Број На Модел На:
PJ368
Објектот Форма:
Нередовните
R

Тие исто така купуваат со овој производ