.

.

Бесплатен превозот 1set Нови Водоотпорен Мотокрос Трки Облека Рефлексивни Дише Топла Облека Одговара на Кожна Јакна&Панталони

Бесплатен превозот 1set Нови Водоотпорен Мотокрос Трки Облека Рефлексивни Дише Топла Облека Одговара на Кожна Јакна&Панталони

DEN 16619.00
DEN 25566.72
-35 %
Количина на стоки


Бесплатен превозот 1set Нови Водоотпорен Мотокрос Трки Облека Рефлексивни Дише Топла Облека Одговара на Кожна Јакна&Панталони
Опис : *БРЕНД : MOTOBOY *Материјал : 600 D/900 D Оксфорд,СТП *Карактеристики : Топло,Водоотпорен,Windproof,Дише,Рефлексивни *Јакна Големина : S,M, L, XL, XXL, XXXL *Панталони Големина : S,M, L, XL, XXL, XXXL

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL
Тип На Објект:
Јакни
Функција:
тенка обвивка,оксфорд,neckguard
Материјал:
Најлон & Памук
Бренд Име:
MOTOBOY
Пол:
Мажи
боја:
Бела,Црна
R

Тие исто така купуваат со овој производ