.

.

Одговара 102mm Цевка OD 4 Три Менгеме SS304 Санитарни Проток пред Стакло Dipoter Homebrew

Одговара 102mm Цевка OD 4 Три Менгеме SS304 Санитарни Проток пред Стакло Dipoter Homebrew

DEN 2018.40
Количина на стоки

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик, Borosilicate Стакло
Може Да Се Примени На Фармацевтската И Прехранбената Индустрија!
Оценка на квалитетот : Хигиена одделение,Санитарен
Конекција : 4" Три Менгеме
Одговара на Цевки OD : 102mm
Ferrule O/D : 119mm
Fliud температурата на работа : 0 целзиусови степени 120 целзиусови степени
Fliud Оперативен притисок:1 Mpa,143 PSI
Секој Обид За 1 КОМПЈУТЕР!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
черупка
R

Тие исто така купуваат со овој производ