.

.

Коди Челик Чипка Жените Чорапи Мода Обичните Солидна Евтини Дами Симпатична Чорапи Бонбони Боја Памук Женски Чорапи 3pairs /многу

Коди Челик Чипка Жените Чорапи Мода Обичните Солидна Евтини Дами Симпатична Чорапи Бонбони Боја Памук Женски Чорапи 3pairs /многу

DEN 273.12
Количина на стоки

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Родова Жена/Девојки Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=3 пара Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме. Еластичноста на чорапи е добро, Погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5. Можете да изберете различни стилови или изберете она што ние ви препорачуваме во опција. Ако производот има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, не даваат лоши повратни информации.

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Памук,Полиестер
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
AA6179
Бренд Име:
КОДИ ЧЕЛИК
Објектот Должина:
18cm--25cm
боја:
Шарени Чорапи (9 Бои)
Сезоната:
Зимски&Пролет&Есен
1lot:
=3pairs
Шема:
Бонбони Бои
Големина:
EUR
Материјал Сооднос:
85%Памук,10%Polyeste,5%Акрил
Стил-1:
Чипка Жените Sock
Стил-2:
Дами Симпатична Чорапи
Стил-3:
Памук Женски Чорапи
број:
2017-9-25
R

Тие исто така купуваат со овој производ