.

.

Нов и оригинален F189010 DX7 средно енкрипција печати ја главата за EPSON B300 310 B500 510 B308 508 B318 518 R3000 глава за печатење

Нов и оригинален F189010 DX7 средно енкрипција печати ја главата за EPSON B300 310 B500 510 B308 508 B318 518 R3000 глава за

DEN 39312.00
DEN 43680.00
-10 %
Количина на стоки


Нов и оригинален F189010 DX7 средно енкрипција печати ја главата за EPSON B300 310 B500 510 B308 508 B318 518 R3000 глава за печатење
Опис : Загарантирана Оригинални и НОВИ. DX7 Печатач глава покритие / печати ја главата ограничување. Прифатлива цена и Врвна услуга. Направен во Јапонија.
Погодна за печатење модел :
средно енкрипција F189010 глава за печатење
За Epson DX7
За EPSON B300 310 B500 510 B308 508 B318 518
За EPSON R3000 Забелешка :
1.Ова е оригиналната за Epson DX7 растворувач-врз основа на глава за печатење,со средно Енкрипција . Ве молиме потврдете го на производи и пред да се направи купување. Откако пакетот е доставен, ве молиме да проверите дали пакетот за штета , ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во времето. Сите глава за печатење се неповратни по инсталирање на принтер.
Ви благодариме за вашата загриженост за нашиот производ. Спецификација за шопинг и по-продажба на услуги :
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите вашите Aliexpress Стандард на Превозот пратката на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : global.cainiao.com , www.17track.net(Копирани на пребарувачот за да ја отворите),Можете да ги пратите вашата локација за подигнување на парцели на следниве веб-сајт го користите вашиот следење на број : www.dhl.com
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Што може да правам ако производот не работат? Ако мислите дека производот не работат по добие тоа,ве молиме контактирајте не и кажете ни вашиот проблем,тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Ако вашата област е оддалечена област во DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS ,екстра 35ќе се наплаќа.
Покрај тоа,тоа е купувачот должност за чистење на царинската управа.

Бренд Име:
TOPPARTS
Број На Модел На:
F189010 глава за печатење
Тип:
Други
Состојба:
Нов и висок квалитет
Пакување:
нормално пакување
Име:
dx7 глава за печатење
Функција:
растворувач глава за печатење
Тип:
средно енкрипција
R

Тие исто така купуваат со овој производ