.

.

120 Компјутери/многу Нови Гроздобер Тема Божиќ Запечатување етикета Налепница/DIY Подароци Објавено/Печење Декорација Етикета/Мултифункционален Декорација

120 Компјутери/многу Нови Гроздобер Тема Божиќ Запечатување етикета Налепница/DIY Подароци Објавено/Печење Декорација Етикета/Мултифункционален

DEN 136.32
Количина на стоки


Материјал : Хартија
Тежина : 23.0 g/многу
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 120 парчиња по многу.
DIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов. Лесен за употреба. Совршен за декорација премногу ^^
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
1C078
Материјал:
Хартија
R

Тие исто така купуваат со овој производ