.

.

професионални Куче спиење во кревет Отворено патување stitched виткање мулти-функционални вреќа за спиење пет големи перници водоотпорен

професионални Куче спиење во кревет Отворено патување stitched виткање мулти-функционални вреќа за спиење пет големи перници

DEN 2942.00
DEN 3678.24
-20 %
Количина на стоки

Сите врати точка мора да биде во оригиналниот пакет и мора да ни овозможи со превозот следење на број.00 на вашиот вкупната за банкарска трансакција на плаќање
За превозот
1. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.Прилагодливи патент,страна и дното од секоја имаат патент, според вистинските потреби на отворите и затворите, заклучување на температура, се повлече може да се подобри вентилацијата
5. Инаку, ние не би?т испрати до вас.ХЕРОЈ-SHIELD Технички филм:Уникатен nanoporous структура,Висока пенетрација,водоотпорен、windproof и повеќе пријатна。
3. Ви благодарам на совети.
За плаќање
Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање :
1.Површината на употреба на супер-јавните вода функционална ткаенини Со lotus leaf анти-статички ефект,Отпорни на миење
2.
Професионални Куче Спиење Во Кревет Отворено Патување Stitched Виткање Мулти-Функционални Вреќа За Спиење Пет Големи Перници Водоотпорен Мода Кревет
100% бренд и висок квалитет
производи Име : милениче вреќа за спиење/пет кинолошки/миленичиња Куче перници
Производи Боја : жолта/портокал/сива
Материјал : црна ајкула
пополнување: Ултра-фини руно
Истиснување ниво: Истиснување ниво : супериорен
пакет начин: Пакување : 1 слик
Карактеристики:
Вратите на отворено, кучето пред нас не е само нежни домашни миленичиња, тие исто така имаат друга страна, добар потег, потера едни со други, потрагата по слободата, копнеж за природата, ова е диви животни!
1.
За повратни информации
Повратната информација е многу важно за нас, па ако имате примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете позитивни повратни информации, и ние, исто така може да го направи тоа. Ние им овозможи размена на објектот ако сте незадоволни со производот,
но, треба да контактирате со нас во 7days и да се врати во рок од 10 дена од датумот на кој сте го добиле.Ултра-фини руно пополнување:Ултра-фини руно пополнување,формирање на природна изолација слој,Изолирани ладен воздух упад.Добредојдовте вашата посета! Подолу е линкот од нашата продавница :
Контактирајте со нас
Ако сте заинтересирани во нашите производи, и ќе имате било какви проблеми со тоа, можете да контактирате со трговијата јасли, foxmail, и телефон.Голем простор,да се прошири просторот поголеми, користењето на професионални отворено вреќи за спиење на нелегални канали дизајн, поефикасно да се обезбеди долготрајна температура, со повеќе удобно отворено искуство
6. Ако сакате да примате го објектот побрзо, можете да изберете и други пратката, како што се EMS, Fedex, но EMS, Fedex се скапи од Кина Пост Воздух Mail, и пред да ги нарачате на објектот, треба да се јавите ни се на првата, и ние треба да се додаде разликата во цената.Крои дизајн, истиот став крои дизајн не само што донесе повеќе простор, додека зајакнување на стабилноста, донесе повеќе мир на умот спиење( избор на правописот може да биде повеќе фактичката состојба крои )
ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВОД ДЕТАЛИ
Постојат многу производи во нашата продавница.
Политика на враќање (САМО за РАЗМЕНА)
1. Ќе објектот ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail 5 работни денови по добивањето на средствата или Очекување расчисти Исплата.

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Број На Модел На:
AWD0002
Тежина:
760g
Тип На Објект:
Кревети & Софи
Функција:
Патување
Измијте Стил:
Рака Мие
Бренд Име:
Брзо домашно милениче
Шема:
Печати
Материјал:
црна ајкула
R

Тие исто така купуваат со овој производ