.

.

WOOEASY DIY VIDO Earbud Динамичен Бас Рамна Глава Plug HIFI Во Уво Слушалка Бела Црна

WOOEASY DIY VIDO Earbud Динамичен Бас Рамна Глава Plug HIFI Во Уво Слушалка Бела Црна

DEN 192.00
DEN 239.52
-20 %
Количина на стоки


WOOEASY DIY VIDO Earbud Динамичен Бас Рамна Глава Plug HIFI Во Уво Слушалка Со Бесплатен Превозот Бела Црна
Ние сме професија тим за слушалки на aliexpress,
ние ќе дизајн повеќе Модни Стилови Слушалки,
Ако имате било какви прашања во вашата шопинг,
падна слободно да побарате од нас.
оставете порака за нас.ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО.
ве молиме внимание нашата продавница :
исто така, ќе имаме многу попуст во нашата продавница :
ние ќе понуда добра услуга и совршен производ.ви благодариме! Број на модел : WOOEASY DIY VIDO Earbud Трансдуцерот Принцип : Динамична Возачот Дијаметар : Ø8mm Отпорност : 20 ohm Чувствителност : 102 d B Фреквенција Одговор : 20 Hz-20k Hz Кабел Должина : 1.2 m Со микрофон или не : Изборен

Функција:
За Мобилен Телефон,Обични Слушалки
Бренд Име:
wooeasy
Активен Бучава Отказ:
No
Конектори:
3.5 mm
Чувствителност:
120±5dB
Отпорот:
20Ω
Безжична Тип:
Никој
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
Линија Должина:
1.2 m
Број На Модел На:
Vido
комуникација:
Жичен
Vocalism Принцип:
Динамичен
Зачестеност Одговор Опсег:
8-24000Hz
Контрола На Копчето:
No
Стил:
Во Уво
Приклучок Тип:
Линија Тип
Aliexpress Продавница:
Продавница БР.519064
Продавница Име:
Лесно слушалка
R

Тие исто така купуваат со овој производ