.

.

MOSSY ДАБОВИ 2PC Виткање Комунални Постави Нож од Нерѓосувачки челик Нож за Сечење Кутија Хартија Брзо-промена на Сечилото на Нож

MOSSY ДАБОВИ 2PC Виткање Комунални Постави Нож од Нерѓосувачки челик Нож за Сечење Кутија Хартија Брзо-промена на Сечилото на

DEN 576.00
DEN 959.52
-40 %
Количина на стоки


Број На Модел На:
MO17014
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Виткање Сечилото На Нож
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
MOSSY ДАБОВИ
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ