.

.

Затворен Влечки Специјална понуда обичај топла зима дом мачка влечки дебели тешко дното чевли на подот љубители чевли

Затворен Влечки Специјална понуда обичај топла зима дом мачка влечки дебели тешко дното чевли на подот љубители чевли

DEN 1212.00
DEN 1706.40
-29 %
Количина на стоки


Големина на : Закон за 36-44 шифра број
Изработка на чевли процес : Шиење чевли
Одговараат повод : Дома
модел : Цртан филм
Применливи објект : Млади (18-40 години) деца (под 18 години на возраст)

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Тип:
Станот со
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Бренд Име:
LMCommercial
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Чевли Тип:
Основни
Insole Материјал:
Ткаенини
Со Платформи:
Yes
Горниот Материјал:
Сомотски
Outsole Материјал:
TPR
Применливи место:
надвор
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Моден Елемент:
тотем
Пакување јачина:
0.1
Бруто тежина:
0.3 kg
Боја Класификација:
Панда / пакет пета
Применливи Сезона:
Зима
Големина:
36-37/S, 38-39/M, 40-41/L, 42-43/XL, 44-45/XXL
Применливи објект:
Семејство на три
R

Тие исто така купуваат со овој производ