.

.

Нови свежи цвеќиња бисер високо-одделение циркон обетки едноставна гранки Студ Обетки накит дами темперамент мода накит ОЛ

Нови свежи цвеќиња бисер високо-одделение циркон обетки едноставна гранки Студ Обетки накит дами темперамент мода накит ОЛ

DEN 109.00
DEN 182.40
-40 %
Количина на стоки


Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
1075
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
NEHZY
Стил:
Канцеларија/кариера
Материјал:
Кубен Циркони
R

Тие исто така купуваат со овој производ