.

.

ICONSIGN трговија на Големо 50 шишиња/број 5 секунди Брзо Сува Нула чувствителни и Без мирис Eyelash Лепак Лепило козметички производи шминка

ICONSIGN трговија на Големо 50 шишиња/број 5 секунди Брзо Сува Нула чувствителни и Без мирис Eyelash Лепак Лепило козметички

DEN 23528.16
Количина на стоки

20 шишиња/многу продаваат заедно Опис на Производот
1. црна боја исто како и нашата коса
2, суво време : 5 seonds
3. supur моќ лепило
4. имајте eyelash 3-4 недели по калемење
5. НЕМА Мирис,безбедно, НЕ се чувствителни на кожата
За да ги Прилагодите : I f сакате ОЕМ прилагодите ,дека сакате да го прилагодите вашиот сопствен стил,ве молиме љубезно кажете ни за вашата идеја,можете да го додадете вашиот логоа,вашиот бренд,зборовите што сакате за тоа,бои,ви Благодариме!
За превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку epack или Малезија Пост,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. 2)Ако не го примите вашата нарачка по долго време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери тоа за вас,ви благодариме! За услугата : 1)Можете да не контактирате во секое време,ние ќе ви одговори во 1 работен ден. 2)По добивање на производи,ако не е проблем,ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате,и ве молиме не го прават спорот прво,ние ќе го реши тоа за вас,ви благодариме!

боја:
Црна
Тип На Објект:
Eyelash Лепак
Бренд Име:
ICONSIGN
Големина:
50 bottles/lot
Материјал:
Хемија
Број На Модел На:
IGA-005
Капацитет:
10ml/шише
Мирис:
нема мирис
Суво Време:
5 секунди
упорноста:
3-4 недели
боја:
Црна
Тип:
Eyelash Лепак
Модел:
IGA-005
R

Тие исто така купуваат со овој производ