.

.

Рамо Далечински Звучник Микрофон Микрофон за MultiPin Радио XPR6300 XPR6350/6380/6500/6550/6580 XiRP8200 XiRP8208 XiRP8260/8268

Рамо Далечински Звучник Микрофон Микрофон за MultiPin Радио XPR6300 XPR6350/6380/6500/6550/6580 XiRP8200 XiRP8208 XiRP8260/8268

DEN 936.00
DEN 1872.00
-50 %
Количина на стоки

Кинеската Нова Година Празник Информации :
Ние ќе престанеме пратката од 7 Февруари до 25 Февруари за овој празник, ако имате било какви барања, ве молиме да се направи купување однапред, ви благодариме за вашиот разбере. Ние сакаме вас и вашето семејство среќа и благосостојба! Рамо Далечински Звучник Микрофон Микрофон за Multi Pin M0 T0 ROLA Воки Токи Радио XPR6300 XPR6350 XPR6380 XPR6500 XPR6550 XPR6580 Xi RP8200 Xi RP8208 Xi RP8260 Xi RP8268
Карактеристики на производот : Зборувате и да слушате без воопшто да го држите вашиот радио. Притисни-за-зборување копчето и микрофонот се наоѓа на додаток за брз и лесен за употреба. Одлично за бучни И тивко области, бидејќи говорникот се наоѓа веднаш до корисникот уво. Радиото може да се постави било каде со Микрофон/Звучници сузбивањето - го носат на вашиот јака да се задржи на јачината на звукот во близина на вашето уво Изградена-во ПЗЗ и микрофонот е многу корисна Боја : црна тежина : 2.4 унци Димензија 4.2 x 3.3 x 1.3 инчи Производ Cpmpatible
Компатибилен Со :
* XPR Серија : XPR6300, XPR6350, XPR6380, XPR6500, XPR6550, XPR6580
* Xi R Серија : Xi RP8200, Xi RP8208, Xi RP8260, Xi RP8268
* ДП Серија : DP3400, DP3401, DP3600, DP3601
* DGP Серија : DGP4150, DGP4150+, DGP6150, DGP6150+
* APX серија : APX7000, APX6000
Пакетот Вклучува :
1 x рамо звучник микрофон

Бренд Име:
FREZEN
Is_Display:
No
Димензии:
4.2 x 3.3 x 1.3 инчи
Тип:
Додатоци
Воки Токи Тип:
Преносни
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
МИКРОФОН-xpr6300
Употреба:
Двонасочна Радио
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ