.

.

За БМВ Х5 F15 2014.2015..2017 Автомобил Работи Одбори Auo Страна Чекор Бар Педали Висок Квалитет на Сосема Нов Оригинален Дизајн Nerf Барови

За БМВ Х5 F15 2014.2015..2017 Автомобил Работи Одбори Auo Страна Чекор Бар Педали Висок Квалитет на Сосема Нов Оригинален

DEN 11520.00
DEN 14400.00
-20 %
Количина на стоки

Пред наддавање, ве Молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите на вашите прашања, Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања, но ве молиме да се земе еден момент за да прво прочитајте ги сите информации што се обезбедени тука каде што вашиот повеќето прашања' се одговори.
Производ Тежина : Околу 16-18 Кг .Ние не сме одговорни за било ДДВ или Завиткани во царинските тарифи. Ако тоа не ви одговара, прифаќаме само не се оштетени објекти.Ние не признава Било каква Одговорност, ви Благодариме ! 4.
Ригорозни квалитет's систем за управување со осигурува повеќе стабилен квалитет и повеќе toughed структура. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши проблемот треба што е можно поскоро, со цел комуникација е прифатена. Големината и Јазот 100% Одговара За Инсталација. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ако не е, тогаш можете да контактирате со нас од трговија со датотеки, или преку е-маил или Facebook, ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 1-6 часа. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба.
Сертификат за положен : ISO9001&TS16949
Големина : Преку Мувла Се Произведуваат.За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број. Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо.
Дознајте оригиналните дупки на авто шасија-инсталирање на протезатапотоа се зацврсти страна чекор. (Ако не'т мора алатки, Isuggest дека ќе го земам на авто услуги станица,бара помош.
НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ :
1. многу лесно. За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод ! 6.Што се очекува да се воспостави долгорочни бизнис со вас во иднина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нарачки парцела ќе биде предаден во рок од 1-3 дена. Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас пред превозот.Ние само брод да се потврди цел адреси.
Спречување на гребење, Намалување на вибрации, отпорност на Абење
Ова е многу популарна страна чекор во Кина во моментов, стабилен квалитет, се згусне заграда, максимум стојат 600-800kg
Бренд нови нерѓосувачки челик gurantees одличен анти - топлина , анти-киселина,анти-сол,анти-корозија,продолжување на животниот век и понатаму. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите! 5.
Рачно Работење и Автоматски Операција Автомобил Багажникот Душеци е Иста Големина, ве Молиме Остатокот Увери Купување!
ПАКУВАЊЕ : 1 Сет (Трчање Одбори+Стентови+Инсталација на Опрема) . Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање имате!
Ви Благодариме За Вашата Поддршка! !. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Место на Потекло : Гуангжу,Кина. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако стоката се изгубени или оштетени на превозот начин, ние ќе се врати на пари за вас, или испрати за да можете повторно.

Земја/Регион на Производство:
Гуангжу,Кина
Специјални Функции:
Бидат Погодни за да се Добие за вклучување/исклучување За Деца и Возраст
Објектот Ширина:
*
Осветленост Дел Број:
Страна Чекор
Другиот Дел Број:
Работи Одбори
Бренд Име:
LVZHIQI
Објектот Тежина:
16-18 Kg
Поставување на Возило:
Автомобил Тело Страна
Материјал Тип:
ISO9001 Висок Квалитет на Сосема Нов Алуминиумски+Нерѓосувачки Метал+ABS
Објектот Должина:
*
Производителот Дел Број:
Star Војна - 01
Објектот Висина:
*
Големина:
Through The Mould Produce. Size and Gap 100% Fit For Installation
Производот Количина:
1 Сет (Трчање Одбори+Стентови+Инсталација На Опрема)
Пренесување На Тежина:
600Kg - 800Kg
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ