.

.

Линеарното Напојување Одбор Модул За OPPO Играч UDP-203 ПСУ Модифицирани/Надградба на Нови

Линеарното Напојување Одбор Модул За OPPO Играч UDP-203 ПСУ Модифицирани/Надградба на Нови

DEN 11520.00
Количина на стоки

Детали за производот : ① Ова е специјално за моделот за OPPO играч UDP-203 4 K UHD HDR развој на линеарни моќ одбор модифицирани/надградба на модулот. ② Тоа може директно да го замени оригиналниот OPPO играч UDP-203 4 K UHD HDR Напојување одбор. Пред да го купат тоа, ве Молиме проверете за да се провери вашиот напојување модел. ③ Влезен напон : 115 V или 230 V
④ Answer : ___________________________ Note : Ова е завршена одбор за лемење и тест РЕД

Број На Модел На:
UDP-203
Максимална Моќност По Канал:
нема моќ
Бренд Име:
SENGTERBELLE
R

Тие исто така купуваат со овој производ