.

.

Мажи Жени Отворено Спорт Безжична Bluetooth Слушалка Стерео Магијата Музика Шапка Smart Електроника Капа за паметни телефони+ Допир Ракавици

Мажи Жени Отворено Спорт Безжична Bluetooth Слушалка Стерео Магијата Музика Шапка Smart Електроника Капа за паметни телефони+

DEN 671.04
Количина на стоки


Висок квалитет на безжична Bluetooth поврзана шапка, ќе го заслужуваат да ред, испратете членови на семејството, пријатели, најдобар Божиќ, Нова Година подароци
Ова е многу меки и удобни, и ви овозможува да се спротивстави на ладно, но исто така ви овозможува да изгледа многу кул висок квалитет на безжична Bluetooth шапка, соодветен момчиња и девојки неутрален шапка, можете да изберете во зависност од вашите лични преференци Оној кој одговара на вашите боја. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Спецификации :
Bluetooth Верзија : V4. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.5 ЧАСА
Време во мирување : 60 Часа
Континуираното работно време : околу 6 Hrs
Bluetooth име : Магијата Шапка
Големина : Одговара за глава обемот 56-62cm
Звучници може да биде симната, така што ќе може да се мијат шапка
Количина : 1pc
Пакет се вклучени :
1 x Bluetooth Музички Шапка + 1 x Допир Ракавици
1 x Полнење кабел
1 x Упатство
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
EMS превозот обично трае 8-12 работни дена во зависност од земјата доставени до. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6) Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. (Освен некои земји и APO/FPO)
DHL превозот обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до.
UPSshipping обично трае 3-5 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Хонгконг пост воздух mail : превозот обично трае 15-30 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Опис :
V4.0+EDR
Фреквенција : 2.
Вградена Li-ion наплаќа батерија, полнење преку USB кабел, долго стенд-бај време.
Еластична плетени материјали, топла, мека и стилски дизајн. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Кина Пост Воздух Mail : превозот обично трае 25-45 работни дена во зависност од земјата доставени до.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Вграден микрофон, која е достапна за мобилен телефон за да ја пренесе за зборување на телефон на вашиот аудио уреди директно, hands-free одговарање.
4) УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Функција:
Спорт
Број На Модел На:
bluetooth шапка+допир ракавици
Линија Должина:
Никој
Приклучок Тип:
USB
Безжичен:
Yes
Водоотпорен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Отпорот:
16Ω
Конектори:
Никој
Стил:
Headband
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Бренд Име:
CHENFEC
Со Микрофон:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Чувствителност:
123dB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Контрола На Копчето:
Yes
Vocalism Принцип:
Динамичен
комуникација:
Безжичната
Поддршка СТАН:
No
Безжична Тип:
Bluetooth
Поддршка За Мемориска Картичка:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ