.

.

2018 Зима И Топло, Лицето Маска Ладно Заштита Ски Маска Аикидо Windproof Капа Мото Велосипед Велосипед Шамија

2018 Зима И Топло, Лицето Маска Ладно Заштита Ски Маска Аикидо Windproof Капа Мото Велосипед Велосипед Шамија

DEN 395.00
DEN 606.72
-35 %
Количина на стоки


2018 Зима И Топло, Лицето Маска Ладно Заштита Ски Маска Аикидо Windproof Капа Мото Велосипед Велосипед Шамија
Големина на :
24cm*48cm
Пакетот вклучува :
1* маска

боја:
WF-39, WF-41, WF-43, WF-40, WF-38, WF-32, WF-22, WF-34, WF-37, WF-35, WF-42, WF-31
Големина:
One Size
Тип На Објект:
Bibs
Спорт Тип:
Скијање
Материјал:
Lycra,Акрилик,Памук,Spandex
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
FGHGF
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
WF-750
R

Тие исто така купуваат со овој производ