.

.

10PCS/многу 4x18650 14.8 V Батерија Држачот на Батеријата Случај Кутија Со DC Конектор 5.5*2.1 За 4X18650 Литиум Батерии

10PCS/многу 4x18650 14.8 V Батерија Држачот на Батеријата Случај Кутија Со DC Конектор 5.5*2.1 За 4X18650 Литиум Батерии

DEN 610.00
DEN 871.20
-30 %
Количина на стоки


Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Своите мали димензии, умерена капацитет, во многу мали апарати и дигитални производи се широко се користи. ROHS / ДОСТИГНЕ стандардите на ЕУ за животната средина, 6 P нема о-бензен, UL94 V-0 пламен retardant Спецификации : Производ модел : 4x18650 Батеријата Кутија Боја : Транспарентна Материјал : Пластични DC Приклучок : 5.5*2.1 Нето Тежина : 250g Производ Големина : 80.47*76.26*19.88 мм
Пакет се Вклучени : 10*4* 18650 батеријата складирање кутија
1,ние можеме да брод Објект во целиот свет
2,подредување е обработена во рамките на 2days додека се Потврдува пари
3,треба да се знае однапред ,сликата е малку поинаква од вистински производ што сте го добиле
4,ние само брод Право "Примачот Име","Адреса ","Поштенски Код","да се Видиме Број" и така натаму,ве молиме бидете сигурни нив додека нарачување на нашиот објект во нашата продавница.
5,Колет информации е во тек на работното време и исклучени викенд & Кина Посебен Празник.
6,ако не ја добиете вашата парцела во рамките на 30days. по плаќањето,ве молиме контактирајте со нас,ние го реши вашиот проблем и да ви даде Решение,нашата цел е задоволството на клиентите!
7,Delievery Време :
1,имаме специјални услуги на клиентите тим, Ако постојат некои некој проблем за објект,може да ни остави порака на Aliexpress ,ние ќе ви одговори во рок од 12-24hours.
2,сите производи се спакувани по прирачник во нашата компанија внимателно,ако се погрешно или неисправни една,ве молиме контактирајте со нас кога ќе се чувствуваат слободно време во место на отворање на спорот,ние мора да бидат одговорни за вас.
1,Откако ќе го достигна наплата и враќање договор едни со други, мора да се испрати стоката во рок од 10 дена,во спротивно,ние не може да го реши вашиот проблем.
2,Сите вратени предмети мора да биде во оригинална парцела,и ни обезбеди следење на број,она што причина ,производ,Подредување број.
3,Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира целосно.
1,ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно за нас.
2,ние не можеме да прифатиме Без причина со негативни повратни информации,,тоа не е фер за нас.

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Број На Модел На:
WZY-96-10
Бренд Име:
H D S N H
Пакет:
No
Тип На Објект:
10pcs Пластични 4*Батерија 18650 Кутија
Нето тежина:
250g
Бидат Погодни За:
Батерија 18650
Големина:
80.47*76.26*19.88mm
Приклучок за DC:
5.5*2.1
Пластични материјали:
ПП Заштита на Животната средина
Терминал материјал:
Бронза Никел
R

Тие исто така купуваат со овој производ