.

.

Не оска акрилик транспарентен зглоб 100MMX40MM вратата кутија зглоб X4

Не оска акрилик транспарентен зглоб 100MMX40MM вратата кутија зглоб X4

DEN 907.20
Количина на стоки

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Не оска акрилик транспарентен зглоб 100 MMX40 MM вратата кутија зглоб
Материјал : Акрилик Големина : 100x40mm Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Гаранција :
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
3) Ако веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
Враќање :
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
Превозот :
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2) Payan не исходот коментар мора да се направи во рок од 3 дена од денот на нарачката. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Тип:
Мебел Зглоб
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
100
Барел Должина:
100mm
Страна Панел Дебелина:
3мм
Материјал:
Акрилик
R

Тие исто така купуваат со овој производ