.

.

4PCS Дијаметар:56mm Тркало на Автомобилот Центар Sticke За Citroen Ц1 C2 C3 C4 C5 C6 C8 C3-XR C4L C4-C4 PICASSO-Aircross Elysee Triomphe

4PCS Дијаметар:56mm Тркало на Автомобилот Центар Sticke За Citroen Ц1 C2 C3 C4 C5 C6 C8 C3-XR C4L C4-C4 PICASSO-Aircross Elysee

DEN 168.00
DEN 177.12
-5 %
Количина на стоки


Големина
Големина : 56mm во дијаметар
Материјал : Нерѓосувачки челик

Големина:
4 pieces
Бренд Име:
WANLUNLI
Налепница Сместување:
Целото Тело
Тип:
Алуминиум Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Возилото Логото
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Амблеми
Тип На Објект:
Налепници
R

Тие исто така купуваат со овој производ