.

.

Керамички Кафе Поставите Коска Кина Чај Чаши И Чинии Со Лажица Порцелански Врвот Одделение Drinkware

Керамички Кафе Поставите Коска Кина Чај Чаши И Чинии Со Лажица Порцелански Врвот Одделение Drinkware

DEN 694.00
DEN 816.00
-15 %
Количина на стоки


Drinkware Тип:
Чаши
Керамички Тип:
Коска Кина
Стил:
Пастирски
Тип:
На Пример Шолји Кафе
сертификација:
CE / ЕУ,SGS,CIQ
Спецификација:
1
Додатоци:
Со послужавник
Број На Модел На:
CF54
Материјал:
Керамички
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Обликот:
Handgrip
Бренд Име:
LanBeiJia
R

Тие исто така купуваат со овој производ