.

.

12V литиум јонска соларен мотор скок стартер 60AH литиум јонска батерија Мулти функција

12V литиум јонска соларен мотор скок стартер 60AH литиум јонска батерија Мулти функција

DEN 11472.00
Количина на стоки

И купувачот треба да ја плати се вратат трошоците.
Ве молиме проверете го објектот внимателно пред да ја испратите назад бидејќи ние не се одговорни за сите превозот цена.
Купување мора да биде во добра состојба, вклучително и за сите додатоци. Добро Висока Распаднати над 55 ~ -20 Centigrade Li Mn2 O4 Мора да се справи со нега, или тоа може да експлодира или да се фати оган под судир или повеќе обвинети. Неприфатливо Циклус живот само до to1 500~800 циклус, во зависност од испуштање C-стапка.

Тип:
Литиум Батерија
Напон:
12v
Капацитет:
> 40Ah
Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Li-Ion
Големина:
190*180*77
Погоден За Употреба:
Моторцикл / Скутер / Aux / E велосипед
Напон:
12V
Номиналниот Капацитет:
60AH
Циклус на животот:
1800time
R

Тие исто така купуваат со овој производ