.

.

SKTOO За Toyota е корола Лево Пред Електрични Стакло Кревање Switch Моќ Прозорецот за Префрлање 84820-12480 прозорец Лифт префрлате

SKTOO За Toyota е корола Лево Пред Електрични Стакло Кревање Switch Моќ Прозорецот за Префрлање 84820-12480 прозорец Лифт префрлате

DEN 1630.00
DEN 1771.20
-8 %
Количина на стоки


Име На Производ : Прозорец Lifter Префрлате
Применливи модели : за Toyota е корола 84820-12480
Ве молиме бидете сигурни дека тоа е се вклопи во вашиот автомобил пред да ја купите.
Ако сте несигурни дали тоа може да се однесува на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас прв пат, ние ќе ви помогнат да го провери тоа.
Сите слики се вистински престрелки, она што го гледате е она што ќе добиете!
Ви посакувам среќен шопинг !

Тојота Модел:
Е корола
Објектот Дијаметар:
1inch
Име На Модел:
84820-12480
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Година:
00
Бренд Име:
SKTOO
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Автомобил Производител:
За Тојота
R

Тие исто така купуваат со овој производ