.

.

5pc/постави Силикони Кегел Топката Бен Wa Топката се Стегне Вагината Вежба Машина Vibrators се Намали Вагината Паметни Топката Секс Играчки за Жени

5pc/постави Силикони Кегел Топката Бен Wa Топката се Стегне Вагината Вежба Машина Vibrators се Намали Вагината Паметни Топката

DEN 844.00
DEN 1125.60
-25 %
Количина на стоки

5pc/постави Силикони Кегел Топката Бен Wa Топката се Стегне Вагината Вежба Машина Vibrators се Намали Вагината Паметни Топката Секс Играчки за Жени На Кегел exercisers топката е направен од висок степен на силикон. Водечка индустрија на лекарите помогна дизајн и развие најбезбедно, повеќето удобно & ефикасен вагинален тегови и карличните програма за вежбање на располагање Лекар препорачува кегел вежби за зајакнување на карличните мускули подобрување на контрола на бешиката и целокупната подобро карличен здравје Карактеристики : Тип : кегел топката Материјал : Силикон Водоотпорен : 360 степени водоотпорен Употреба и потрошувачка : 1. Пред да го користите производот, достапна вода или по бања гел за дезинфекција чистење и сува 2. Станот тело, нежна брзина да се стави во вагината, ако најдете тешко, обидете се да нежно подигнете ја карлицата по,Тогаш стави; (Тоа ќе биде подобро ако нанесете мала количина на лубриканти ) 3. Не седат за време на употреба или да лежи уште, можете да (на пример : прошетка, шопинг, танцување и сл.), толку долго како таква - таа ќе го следи движењето заедно 4. По употребата, на располагање професионално чистење течност или разреден алкохол (75%) чистење и дезинфекција, прашина кеса за собирање, чуваат на ладно и суво место. (Имајте на ум дека не може да биде почетокот на амбасадори непријатност, ве молиме да се држи до 10 до 20 минути дневно, ќе добие изненадување.) Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Спореди детали големини со твое, ве молиме оставете мала разлика поради прирачник за мерење. Пакет Содржина : 1 x 5pcs кегел топки
возрасни секс играчки,возрасни секс играчки за мажите,возрасни играчки,играчки за возрасни,adulto,brinquedo,brinquedo menino,brinquedos,евтини работи,евтини работи,евтини-играчки,електро секс,електро шок секс играчки,еротски,еротски играчки,erotico,еротика,gadgets, за мажи,геј,геј секс играчки,секс juguetes,juguetes sexuales,juguetes sexuales para hombres,juguetes sexuales para la mujer,juguetes sexuales став parejas,машки секс играчка,masculino,produtos не sexo,produtos eroticos,seks oyuncaklari,секс производ,секс продавница,секс алатки за продажба на секс играчки,секс играчка за мажите,секс играчки,секс играчки во bdsm,секс играчки за парови,секс играчки за мажите,секс играчки за жена,sexe,sexo,sexo brinquedos став adultos,sexshop,секс играчка,sextoys,секс играчки за возрасни мажи,sextoys возрасните за жените,секси продавница,секси играчка,секси играчки,оае секс играчки,голема играчка за секс,секс опрема,смешни производи,еротски играчки,секс играчки за геј,massageador,возрасни секс играчки,чистота,masturbator,геј,strapon,во bdsm ропство,магично стапче,brinquedos,вибратор секс играчки за жена,пол производи,juguetes sexuales para la mujer,на секс играчки во bdsm,masturbator за човекот,машко masturbator,пенисот пумпа,фетиш,електро секс,еротски,пичка,секс играчки за парови,реални секс кукли,реални секс играчки,возрасни,секс машина,sexo,секс алатки за продажба,

Тип На Објект:
Vibrators
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
BOMBOMDA
Материјал:
Силикони
Големина:
5pcs set vagina ball
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Лежеше на
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
кегел топката вагината топка
R

Тие исто така купуваат со овој производ