.

.

Сопствени Направени Groomsmen Рецка кралската Црна Lapel Младоженецот Tuxedos Mens Одговара на свадба костуми за мажи Човек фустан одговараат 2017 (Јакна+Панталони)

Сопствени Направени Groomsmen Рецка кралската Црна Lapel Младоженецот Tuxedos Mens Одговара на свадба костуми за мажи Човек фустан

DEN 3069.00
DEN 3409.92
-10 %
Количина на стоки

1) Ние гарантираме дека стоките се предмет на ригорозни квалитет проверки за да се осигура дека стоката ќе примите со добар квалитет. Се облекуваат(es) мора да биде испратена назад во рок од 3 дена од денот на приемот ден. 3) ве Молиме да не't двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Ви благодариме! Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг!!!
.изберете повеќето затворени боја направи вашиот фустан. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. 1) Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. 4) Се целосно искрен со се што сакате да знаете, не се наоѓа помеѓу продавачот и купувачот.Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. 4), Нашата работа е да се направи вашето купување се грижете се-слободен искуство. Пред да нарачате направи-да-мерка костим од нас, ние силно ги охрабри наоѓање на професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно.
Добредојдовте На Нашата Продавница
Само направи најмногу професионален производ за вас
Можете да изберете боја на фустан од нашите боја табела. во оригиналната слика. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас, и ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. 3) да Реагира секој проблем што сте се сретнале во кратко време ПОБРЗО и да направи се што е во дофат да ги реши ,да се потрудиме да ги споделите со секој клиент бидат задоволни со нашите предмети и услуги. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена по приемот на плаќање.
Совршен-фитинг одговараат започнува со совршен мерења.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. За враќа, 30 % restocking плаќање ќе се наплаќа на сите враќа. 2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Стандардната големина врз основа на нашата големина на табелата, ако сакате да направите сопствени направени услуга,подолу е само водич. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба .

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Акрилик,Lycra,Полиестер,Најлон,Spandex,Памук,Волна
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
MinanSer
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Формално
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Број На Модел На:
мажите одговара
terno masculino:
Vestido де феста
мажите одговара:
Одговараат на
Terno:
одговараат на мажите
tuxedo:
костимот homme
одговара на мажите 2017:
Пушењето Masculino
ternos masculino:
свадба костуми за мажи
двојно гради одговараат на:
terno тенок одговара
casamento personalizado:
адвокатско одговара
мажите одговара:
ternos
костимот mariage homme:
адвокатско одговара со панталони
R

Тие исто така купуваат со овој производ