.

.

beler Нови Пристигнување 10 Чистење Игли +5 Четки Carburetor Јаглерод Спреј Пиштол Airbrush Нечистотија Џет Отстрани Одговара за Мотоцикл Автомобил

beler Нови Пристигнување 10 Чистење Игли +5 Четки Carburetor Јаглерод Спреј Пиштол Airbrush Нечистотија Џет Отстрани Одговара

DEN 268.32
Количина на стоки

10 Чистење Игли +5 Четки Carburetor Јаглерод Спреј Пиштол Airbrush Нечистотија Џет Отстрани Мотоцикл Автомобил
Состојба : 100% нови Боја : Сребро & Црн Материјал : Метал Четка Крзно Материјали : Најлон Компатибилен Со : Одговара за Мотоцикл, Автомобил, АТВ Објект се вклучени :
10x Чистење Игли
5x Четки
Функција :
1) Идеален за чистење мала игла големина пасуси во авто и мотоцикл carburetor.
2) Издржливи метална чистење игли се идеални за расчистување далеку блокади
3) Лесно да се користи.

Бренд Име:
beler
Тип На Објект:
Моторот Оддел
Година:
-
Име На Модел:
-
Зафатнина:
-
Објектот Должина:
10.5cm
Објектот Тежина:
22g
Материјал Тип:
Метал
Специјални Функции:
лесен за користење
боја:
Сребро & Црна
Четка Крзно Материјал:
Најлон
Објектот се вклучени:
10x Чистење Игли ; 5x Четки
Компатибилен 1:
За ФОЛКСВАГЕН Поло / Голф / Зајакот / Jetta / Tiguan
Компатибилен 2:
За Audi A4 / A6 /A8 / П5 / Q7
Компатибилен 3:
за Форд фокус Kuga Fiesta Mustang Explorer
Компатибилен 4:
за BMW F01 F10 F30 F35 F18 1 2 3 4 5 6 Серија
Компатибилен 5:
За Toyota RAV4 / Camry / Сиена / YARIS / Highlander / е корола
Компатибилен 6:
за Мерцедес Бенц A B C E M S Класа, CLA GLK CLS W204 W212 W218 X204
Компатибилен 7:
За Nissan Almera / Juke / Навара / Сончеви / Граница / Qashqai
R

Тие исто така купуваат со овој производ