.

.

Оригиналниот Пред Екранот Надворешното Стакло Допир со Надворешниот Поклопец Панел ОБЈЕКТИВ За LG Леон H340 H320 H324 H340N екран осетлив на допир

Оригиналниот Пред Екранот Надворешното Стакло Допир со Надворешниот Поклопец Панел ОБЈЕКТИВ За LG Леон H340 H320 H324 H340N екран

DEN 247.20
Количина на стоки

Пред Екранот Надворешното Стакло Допир со Надворешниот Поклопец Панел ОБЈЕКТИВ За LG Леон H340 H320 H324 H340 N
Карактеристики на производот : тип на Производ : 4.5" Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За LG Леон H340 H320 H324 H340 N Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitiz 1 PCSX Алатки
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател , ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево на ред е вашиот F ull Име .
Слики покажуваат :

боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За LG Леон H340 H320 H324 H340N
Екранот:
4.5
Бренд Име:
RTBESTOYZ
Компатибилен Бренд:
LG
Функција:
Стаклото на екранот на допир+Лого
боја:
Црна
Главниот Екран Со Големина:
4.5 Инчи
квалитет:
А+++
Транспорт:
Бесплатна Испорака
R

Тие исто така купуваат со овој производ