.

.

1-1/2 BSP Женски SS304 Нерѓосувачки Челик Прозорецот за Поглед Проток Индикатор Со Impeller

1-1/2 BSP Женски SS304 Нерѓосувачки Челик Прозорецот за Поглед Проток Индикатор Со Impeller

DEN 2124.48
Количина на стоки

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик,Стакло
Тема : 1-1/2" BSP Женски Навој
Максимална Температура : 80 Целзиусови Степени
Макс Притисок:2.5 Mpa,357 PSI
Секој Обид За 1 КОМПЈУТЕР!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
черупка
R

Тие исто така купуваат со овој производ