.

.

Децата Девојки Чипка Флорални Деца Девојка Принцеза Фустан без Ракави Формално Партија се Облекуваат 2-12Y

Децата Девојки Чипка Флорални Деца Девојка Принцеза Фустан без Ракави Формално Партија се Облекуваат 2-12Y

DEN 605.00
DEN 796.32
-24 %
Количина на стоки


2017 Мода Чипка Флорални Деца Девојка Принцеза Фустан без Ракави Формално Партија се Облекуваат 2-12 Y Материјал : Полиестер + Чипка карактеристики на Производот : Цветни Бои : Црвена/Розова боја/Бела Occassion : Партија/Свадбена/Вечер направи вашето бебе симпатична и слатка Големина Биста Пред здолниште должина По здолниште должина Предложи Возраст 3 T 110 58cm/22.8 62cm/24.4 84cm/33.1 2-3 Y 5 T 120 62cm/24.4 67cm/26.4 92cm/36.2 4-5 Y 6 T 130 66cm/26.0 72cm/28.4 100cm/39.4 5-6 Y 8 T 140 70cm/27.6 77cm/30.3 108cm/42.6 7-8 Y 10 T150 74cm/29.2 82cm/32.3 116cm/45.7 9-10 Y 12 T160 78cm/30.7 87cm/34.3 124cm/48.9 11-12 Y Објектот Вклучува : 1 Pcs * Деца Девојки Фустан

Дете НИ Големина:
3T, 8T, 10T, 12T, 5T, 6T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
Бал
Стил:
Лолита Стил
Материјал:
Полиестер,Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
TX825
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Kacakid
R

Тие исто така купуваат со овој производ