.

.

1 Сет Remanufactured Кертриџ За HP63 HP 63 XL За HP ЗАВИСТ 4516 4512 4520 4522 Officejet 3830 4650 4652 4655 инк-џет печатач

1 Сет Remanufactured Кертриџ За HP63 HP 63 XL За HP ЗАВИСТ 4516 4512 4520 4522 Officejet 3830 4650 4652 4655 инк-џет печатач

DEN 1311.36
Количина на стоки


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да го купи истиот мастило кертриџ модел за вашиот печатар!!!
Модел ОЕМ Модел Боја на Мастило
волумен(ml) се Користи За мастило тип Чип HR-63 XL Б F6 U64 AN Црна 24 HP DESKJET 1112
HP DESKJET 2130
HP DESKJET 2132
HP DESKJET 3630
HP DESKJET 3632
HP Office Jet 3830
HP Office Jet 4650
HP Office Jet 4652
HP Office Jet 4655
HP Завист 4516
HP Завист 4512
HP Завист 4520
HP Завист 4522 боја со
чип HR-63 XL C F6 U63 AN Три-боја 26 Печатач модели не можат да бидат наведени целосно или ажурирани во времето
ве молиме погледнете го касети модели кои се моментално во употреба
2 Парчиња Многу : 1 BK+1 C 1 X HR-63 XL Црно Мастило Кертриџ 1 X HR-63 XL Три-Боја на Мастило Патрон 1. Pls не се споредуваат компатибилни, мастило кертриџ со ОЕМ мастило кертриџ. 2. Ре-manufactued мастило кертриџ шоу "ниска мастило" не е квалитет на проблемите, тоа е нормално, Бидејќи чип се уште го задржи статусот кога ОЕМ мастило кертриџ користи нагоре. 3 : кога ќе го купите компатибилни, мастило кертриџ, pls истакна вашиот печатач ажурирани или не? Ако одговорот е да, pls контактирајте со нас пред да купите. 4 : ние ќе се достави пратката во прв пат. 5 : Ние се гарантира вашето задоволство е секогаш во нашиот прв приоритет. 6 : се Надевам дека ќе може да ни се јавите во прв пат ако имате било какви прашања.

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
Компатибилен за HP63XL
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
боја:
C, K, M, Y
Обоени:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ